اتصال ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده

اتصال: ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده سرمایه گذار سرمایه گذاری اخبار اقتصادی

تصویر العمل مداخله‌جویانه مقامات آمریکا به مسایل داخلی کشور عزیزمان ایران

رئیس جمهور آمریکا باز هم در اقدامی مداخله جویانه به اعتراضات در بعضی شهرهای کشورمان تصویر العمل نشان داد و خواستار پیگیری به حقوق مردم کشور عزیزمان ایرا..

ادامه مطلب

چگونه بوها به خاطرات ماندگارتبدیل می شوند

محققان بخش‌هایی از مغز را که بوها را به خاطرات ماندگار تبدیل می‌کنند، شناسایی کردند. چگونه بوها به خاطرات ماندگارتبدیل می شوند عبارات مهم : م..

ادامه مطلب

او به اسیدپاشی ترساندن شد , همه‌ی سختی‌های راه کمدین زن ایرانی

به گزارش خبرآنلاین، زینب موسوی، به عنوان زن ۲۸ ساله متولد شده است در استان قم دارد موانع زیادی را از پیش رویش بر می دارد تا به اولن استند آپ کمدین م..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران خواستار ایجاد محور سیاسی – نظامی تا مدیترانه است / فرانسه

وزیر امور خارجه فرانسه با طرح ادعاهایی بی‌اساس علیه کشورمان گفت که کشور عزیزمان ایران خواهان گسترش نفوذ سیاسی و نظامی خود از پایتخت کشور عزیزمان ایران تا دری..

ادامه مطلب

نگرانی آمریکا از دستیابی کره‌شمالی به تسلیحات میکروبی

مقام‌های آمریکایی همزمان با تلاش کره‌شمالی جهت رسیدن به تخصص زیست‌فناوری و تولید میکروب در سطح بالا، دلواپس دستیابی پیونگ‌یانگ به تسلیحات میکروبی قدرتم..

ادامه مطلب

۴کشته برجای ماند ، تصادف مرگبار در محور ساوه-همدان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر برخورد دو خودروی سواری در محور ساوه- همدان، چهار نفر در دم کشته و شش تن نیز مصدوم شدند. ..

ادامه مطلب

رسوایی‌های بزرگ خانواده سلطنتی بریتانیا

در طول سال ها خانواده سلطنتی بریتانیا رسوایی های بسیاری را به بار آورده اند که می توان از آن ها سریال های طولانی ساخت؛ از خیانت های رسوا کننده تا مهمانی ها..

ادامه مطلب

۹ کشته و ۳۵ زخمی در حمله افراد مسلح به دانشگاه کشاورزی «پیشاور»

حمله ۳ فرد مسلح به دانشگاه کشاورزی شهر پیشاور پاکستان، ۹ کشته و ۳۵ زخمی برجا گذاشت. ۹ کشته و ۳۵ زخمی در حمله افراد مسلح به دانشگاه کشاورزی «..

ادامه مطلب