اتصال ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده

اتصال: ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده سرمایه گذار سرمایه گذاری اخبار اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رئال مادرید فاتح ال‌کلاسیکو در سوپرجام‌ها

رئال مادرید بیشترین قهرمانی‌هایش در سوپرجام اسپانیا را برابر بارسلونا به دست آورده است.

رئال مادرید فاتح ال‌کلاسیکو در سوپرجام‌ها

رئال مادرید فاتح ال کلاسیکو در سوپرجام ها

عبارات مهم : دوشنبه

رئال مادرید بیشترین قهرمانی هایش در سوپرجام اسپانیا را برابر بارسلونا به دست آورده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید قهرمان لالیگا و بارسلونا قهرمان کوپا دل ری در دو بازی رفت و برگشت سوپرجام اسپانیا را برگزار می کنند؛ دیدار رفت بامداد دوشنبه در نوکمپ برگزار می شود.

رئال مادرید فاتح ال‌کلاسیکو در سوپرجام‌ها

در تقابل های دو تیم در این بازی ها مادرید توانست پنج بار جام قهرمانی را بالای سر ببرد. سفیدپوشان وقت دارند که دومین جام خود از شش گانه را به دست آورند. آن ها نخستین جام فصل را با شکست منچستریونایتد در سوپرجام اروپا بالای سر بردند.

سفیدپوشان کار آسانی جهت فتح دومین جام این فصل نخواهند داشت چون باید برابر رقیب دیرینه ارزش قرار بگیرند. دیدار بامداد دوشنبه هفتمین تقابل دو تیم بارسلونا و مادرید (رفت و برگشت) در سوپرجام ها است.

رئال مادرید بیشترین قهرمانی‌هایش در سوپرجام اسپانیا را برابر بارسلونا به دست آورده است.

بارسلونا تنها توانست در یک دوره (بازی رفت و برگشت) مادرید را از پیش رو بردارد. در آن بازی خاطره انگیز (۲۰۱۱) ژوزه مورینیو انگشتانش را در چشم های تیتو ویلانووا فرو کرد. در دیگر بازی ها (۲۰۱۲، ۱۹۹۷، ۱۹۹۳، ۱۹۹۵ و ۱۹۹۸) سفیدپوشان توانستند بارسا را شکست دهند و فاتح این بازی ها شوند.

آبی اناری ها قربانی مهم مادرید در این بازی ها هستند چون بیش از نیمی از جام های مادرید برابر تیم کاتالانی به دست آمد. در ویترین سانتیاگو برنابئو ۹ جام قهرمانی دیده می شود. دیگر جام ها برابر رئال ساراگوسا (۲۰۰۱)، مایورکا (۲۰۰۳) و والنسیا (۲۰۰۸) به دست آمد. در سال ۱۹۸۹ نیز به صورت مستقیم، این جام به خاطر قهرمانی در لالیگا و کوپادل ری به مادرید رسید.

اگر سفیدپوشان بتوانند قهرمان این دوره شوند به دهمین عنوان دست می یابند و می توانند فاصله ارزش را با بارسلونا کمتر کنند. آبی اناری ها ۱۲ بار قهرمان این مسابقه ها شده است اند.

رئال مادرید فاتح ال‌کلاسیکو در سوپرجام‌ها

واژه های کلیدی: دوشنبه | قهرمان | بارسلونا | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs