اتصال ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده

اتصال: ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده سرمایه گذار سرمایه گذاری اخبار اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ثمرات تمرینات این روزهای تیم ملی را در جام جهانی می‌بینیم / حسین حسینی

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید اینکه پنج ماه پیش از شروع جام جهانی همه چیز زیر نظر کادر فنی تیم ملی هست، نتیجه‌اش را در جام جهانی نشان می‌

ثمرات تمرینات این روزهای تیم ملی را در جام جهانی می‌بینیم / حسین حسینی

حسین حسینی: ثمرات تمرینات این روزهای تیم ملی را در جام جهانی می بینیم

عبارات مهم : مسابقه

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید اینکه پنج ماه پیش از شروع جام جهانی همه چیز زیر نظر کادر فنی تیم ملی هست، نتیجه اش را در جام جهانی نشان می دهد.

به گزارش مهر، سید حسین حسینی راجع به رقابتی که در پست های متفاوت از جمله دروازه بانی در تیم ملی وجود دارد، گفت: طبیعی است هر جا این مسابقه وجود داشته باشد، باعث پیشرفت می شود. هنگامی که این مسابقه جهت موفقیت یک تیم که مسوولیت تحقق رویای ۸۰ میلیون ایرانی را روی دوش خود احساس می کند، به وجود می آید در نهایت نفعش جهت تیم ملی هست. هواداران تیم ملی مطمئن باشند که بازیکنان تیم ملی به موفقیت فردی نگاه نمی کنند و همه در نهایت یک نشانه داریم و آن هم بر آورده کردن آرزوی آنهاست.

ثمرات تمرینات این روزهای تیم ملی را در جام جهانی می‌بینیم / حسین حسینی

دروازه بان استقلال راجع به حضور در تمرینات ریکاوری ذهنی و بدنی تیم ملی بعد از آخر بازی های لیگ گفت: این روندی که تیم ملی در پیش گرفته شده، مطمئنا شروع بسیار خوبی هست. الان پنج ماه تا جام جهانی وقت باقی است و با این تمرینات، کار خاص کادر فنی مشخص هست. اینکه تیم ملی به حال خود رها نیست و همه چیز طبق برنامه پیش می رود، باعث می شود بازیکنان تیم ملی هم خودشان را با این برنامه پیش ببرند. ما در تیم ملی بعد از بازی های لیگ به عالی ترین شکل ممکن تمرینات ریکاوری را پشت سر می گذاریم. اطمینان دارم این تمرینات و پیگیری های مستمر کادر فنی از با خبر شدن از اوضاع بازیکنان و زیر نظر داشتن آنها پنج ماه پیش از شروع جام جهانی، در طولانی مدت و در مسابقه های جام جهانی نتیجه اش را نشان می دهد.

حسینی افزود: توصیه مهمی که در این دو هفته به نظرم مهم آمد و باید به آن اشاره کنم صمیمیتی است که از کنار هم تمرین کردن های مداوم در تیم ملی به وجود می آید. اهمیت این عنوان به نظرم کمتر از آمادگی بدنی و ذهنی نیست. هنگامی که از الان کنار هم تمرین می کنیم، خودمان را در قالب یک تیم متحد می بینیم و در زمین یا حتی خارج از زمین، درک بهتری نسبت به هم پیدا خواهیم کرد.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید اینکه پنج ماه پیش از شروع جام جهانی همه چیز زیر نظر کادر فنی تیم ملی هست، نتیجه‌اش را در جام جهانی نشان می‌

دروازه بان ملی پوش استقلال با اشاره به جلسات برگزار شده است در خلال این تمرینات گفت: با صحبت هایی که از سوی کادر در این جلسات مطرح می شود، درک بهتری نسبت به اوضاع تیم، اهمیت جام جهانی و رقبایمان پیدا می کنیم و این به تصویرسازی ما جهت حضور هر چه بهتر در جام جهانی کمک بزرگی می کند.

واژه های کلیدی: مسابقه | موفقیت | ریکاوری | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs