اتصال ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده

اتصال: ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده سرمایه گذار سرمایه گذاری اخبار اقتصادی

گت بلاگز اخبار حوادث چوبه دار مجازات زنی که 3 شوهرش را کشت

با تأیید نهایی حکم قصاص واعدام زنی به جرم کشتن وخیانت به همسر سومش ، این جنایتکار در یک قدمی چوبه دار قرارگرفت .

چوبه دار مجازات زنی که 3 شوهرش را کشت

عبارات مهم : جنایت

با تأیید نهایی حکم قصاص واعدام زنی به جرم کشتن وخیانت به همسر سومش ، این جنایتکار در یک قدمی چوبه دار قرارگرفت .

به گزارش کشور عزیزمان ایران آنلاین ؛رسیدگی به این پرونده ازسال قبل و بدنبال کشف جسدی دریک خودروی پژو206 رها شده است درحوالی فلکه گلسرخ شیراز شروع شد.

کارآگاهان با حضور در محل پی بردند جسد متعلق به مرد جوانی است که درجریان جنایت مرموزی کشته شده است هست. به نظر می رسید عامل جنایت، بعد از کشتن این مرد، جسد را در ماشین گذاشته و بعد از رها کردن آن پا به فرار گذاشته است.

چوبه دار مجازات زنی که 3 شوهرش را کشت

تحقیقات جهت شناسایی هویت قربانی و عامل این جنایت شروع شده است بود که کارآگاهان در ادامه بررسی ها پی بردند قاتل ناشناس بعد از کشتن این مرد جوان از گوشی او با یکی از آشنایان وی تماس گرفته و خبر داده که جسد مقتول در فلکه گلسرخ در صندوق عقب ماشین هست. مأموران با ردیابی هایی همسر مقتول را شناسایی کردند. آخر این زن در جریان بازجویی های تخصصی راز قتل شوهرش را فاش کرد و گفت: همسرش را با تزریق آمپول هوا کشته است.

این زن هنگامی که در برابر کارآگاهان قرار داده شد شرح جنایت را شرح داد و گفت: از مدت ها قبل با همسرم اختلاف داشتم و هر لحظه با یکدیگر درگیر بودیم.البته این مرد همسر سوم من بود و چند بار می خواستم از او طلاق بگیرم ولی راضی نمی شد. به همین خاطر نقشه قتل اش را طراحی کردم و شبانه با تزریق آمپول هوا او را کشتم . بعد جسدش را درون خودرواش در گوشه خیابان رها کردم.»پس ازتحقیقات تکمیلی ،این جنایتکار درشعبه سوم دادگاه کیفری یک استان فارس محاکمه شد.

با تأیید نهایی حکم قصاص واعدام زنی به جرم کشتن وخیانت به همسر سومش ، این جنایتکار در یک قدمی چوبه دار قرارگرفت .

در جلسه دادگاه، ابتدا نماینده دادستان به قرائت متن کیفرخواست پرداخت و خواستاراشد مجازات متهم شد ؛ سپس خانواده مقتول هم مجازات اعدام جهت عروس جنایتکار خواستند.در ادامه زن جوان در دفاع از خود منکر قتل همسرش شد. این درحالی بود که قضات دادگاه از جنایت های دیگر او پرده برداشتند و مشخص شد این زن در 17 سالگی به علت اوضاع نامناسب خانوادگی به عقد مردی که چند سال از خودش بزرگتر بوده درآمده و چندی بعد وی را به قتل رسانده و فوت او را طبیعی جلوه داده بود.

مدتی بعد از این جنایت او با مرد دیگری ازدواج کرده و این بار نیز به علت اختلافات زیاد زناشویی، شوهر دومش را نیز به قتل رسانده و به علت مهارتی که در این کار داشته هیچ ردی برجا نگذاشته بود . بدهید ترتیب قتل این مرد را هم فوت عادی جلوه داده بود تا اینکه با قتل همسر سومش تمام ماجراها فاش شد.در جریان پیگیری به پرونده همچنین مشخص شد این زن زمانی که با همسر سومش زندگی می کرد، صیغه مرد دیگری نیز بوده است.

از این رو آن مرد هم در دادگاه حاضر شد که او هم به دادرسان دادگاه گفت: این زن من را ترساندن کرده بود که اگر صیغه نامه اش را تمدید نکنم مرا می کشد.با مطرح شدن این ماجراها قضات دادگاه دستورات مورد نیاز را جهت تحقیق راجع به قتل دو همسر قبلی این زن صادر کردند. بعد ازآخرین دفاعیات این زن، قضات دادگاه وی را به قصاص و به اتهام زنا به اعدام محکوم کردند. قضات دیوان عالی کشورنیز حکم را تأیید کردند .

چوبه دار مجازات زنی که 3 شوهرش را کشت

واژه های کلیدی: جنایت | مجازات | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs