اتصال ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده

اتصال: ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده سرمایه گذار سرمایه گذاری اخبار اقتصادی

گت بلاگز اخبار حوادث بازداشت سومین متهم در پرونده قتل بنیتا

سومین متهم پرونده قتل بنیتا کودک هشت‌ماهه که از سوی مأموران بازداشت شده است ‌بود، به دادگاه معرفی شد. این در حالی است که متهم ردیف اول نیز ترساندن به خودکشی کرد

بازداشت سومین متهم در پرونده قتل بنیتا

بازداشت سومین متهم در پرونده قتل بنیتا

عبارات مهم : ماشین

سومین متهم پرونده قتل بنیتا کودک هشت ماهه که از سوی مأموران بازداشت شده است بود، به دادگاه معرفی شد. این در حالی است که متهم ردیف اول نیز ترساندن به خودکشی کرد.

به گزارش شرق، روز گذشته متهمان پرونده بنیتا در حالی جهت تعیین وکیل در دادگاه حاضر شدند که متهم دیگری به این پرونده اضافه شده است بود. متهم تازه که فروشنده مواد مخدر و مال خر هست، روز اتفاق بنیتا را همراه متهمان که جهت تهیه مواد مخدر به او مراجعه کردند، دیده بود؛ ولی در این باره با پلیس تماس نگرفت و سکوت کرد. خانواده این متهمان بارها با وکلای مختلفی راجع به این پرونده تماس گرفته اند؛ ولی هیچ یک از آنها حاضر به قبول وکالت این متهمان نشده اند.

بازداشت سومین متهم در پرونده قتل بنیتا

متهم ردیف اول این پرونده مدعی شد قصد کشتن این کودک هشت ماهه را نداشته هست؛ ولی به علت رسانه ای شدن این عنوان به قتل عمد متهم شده است هست. او همچنین ادعا کرد اگر بتواند قبل از اینکه پای چوبه دار برود، خودش را خواهد کشت. گفتنی است ساعت ١١:٣٠ صبح پنجشنبه، ۲۹ تیر سال جاری، پدر جوانی همراه دختر هشت ماهه اش به نام بنیتا سوار بر خودروی پراید از داخل پارکینگ منزل در خیابان مُطلبی منطقه مشیریه خارج شدند. پدر بنتیا درحالی که ماشین روشن بوده، جهت بستن درِِ پارکینگ از ماشین پیاده شد و چند لحظه بعد ماشین و بنیتای هشت ماهه در برابر چشمان پدر به دزدی رفتند.

بلافاصله تیم کارآگاهان جست وجوی خود را جهت پیدا کردن این دختر هشت ماهه شروع کردند تا اینکه چند روز بعد توانستند سرنخ هایی از محل این سارقان به دست بیاورند و بلافاصله خود را به محلی که سارقان خود را مخفی کرده بودند، برسانند و آنها را بازداشت و بازجویی کنند. متهم مهم که دارای سوابق متعدد کیفری است و به تازگی از زندان آزاد شده، در اعترافات اولیه به کارآگاهان گفت ساعاتی بعد از دزدی ماشین را به خارج از پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال دادم و نوزاد را درحالی که داخل ماشین بود، در یکی از خیابان های شهرستان پاکدشت رها کردم. متهم دیگر پرونده نیز ادعا کرد ساعاتی بعد از این اتفاق با پلیس تماس گرفته و محل ماشین را به آنها اعلام کرده است.

سومین متهم پرونده قتل بنیتا کودک هشت‌ماهه که از سوی مأموران بازداشت شده است ‌بود، به دادگاه معرفی شد. این در حالی است که متهم ردیف اول نیز ترساندن به خودکشی کرد

در نهایت کارآگاهان به نشانی ای که این متهمان در اختیار آنها قرار داده بودند، مراجعه کردند و متأسفانه با جسد بی جان این کودک ربوده شده است مواجه شدند. به این ترتیب کیفرخواست علیه آنها صادر و پرونده جهت پیگیری در اختیار شعبه نهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. گفت وگوی کوتاه متهم ردیف اول با خبرنگار «شرق» را می خوانید.

چرا مرتکب قتل بنیتا شدی؟

من قصد کشتن این کودک را نداشتم و اگر پرونده رسانه ای نمی شد، ما متهم به قتل نبودیم. رسانه ها بودند که باعث شدند ما متهم به قتل عمد شویم.

چرا متهم به قتل عمد شده است ای؟

بازداشت سومین متهم در پرونده قتل بنیتا

من اگر به جایی برسم که بتوانم خودکشی کنم، این کار را خواهم کرد. من نمی گذارم کارم به قصاص بکشد و قبل از اینکه اتفاقی بیفتد، خودکشی می کنم. (متهم با اشاره به گلویش) پایم به زندان برسد، کار را تمام می کنم.

واژه های کلیدی: ماشین | پرونده | بازداشت | رسانه ای | رسانه ها | پرونده قتل | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs