اتصال ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده

اتصال: ایران بازار اقتصاد اقتصاد مشاهده سرمایه گذار سرمایه گذاری اخبار اقتصادی

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارش‌های پراکنده در راه هستند

مدیرکل پیش‌بینی شرکت هواشناسی از بارش‌های پراکنده طی هفته آینده در زیاد مناطق کشور خبر داد.

بارش‌های پراکنده در راه هستند

بارش های پراکنده در راه هستند

عبارات مهم : خراسان

مدیرکل آینده نگری شرکت هواشناسی از بارش های پراکنده طی هفته آینده در زیاد مناطق کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، راجع به آینده نگری آخرین اوضاع هوا کشور طی امروز و هفته آینده اظهار کرد: امروز در مناطقی از کرمان، هرمزگان، ارتفاعات سیستان و بلوچستان و بعضی مناطق شمال شرق کشور و با احتمال در استان گلستان بارش پراکنده و وزش باد آینده نگری می شود. همچنین آینده نگری شده است که بارش در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود. در روز شنبه نیز در استان های خراسان شمالی، رضوی، شمال سمنان و به صورت خفیف تر در بعضی مناطق خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان و یزد بارش پراکنده و وزش باد و در ارتفاعات البرز بارش برف آینده نگری می شود. در این روز با نفوذ سامانه پرفشار به سواحل دریای خزر در استان های گیلان، مازندران و گلستان بارش باران و در استان اردبیل و ارتفاعات البرز بارش برف آینده نگری می شود.

بارش‌های پراکنده در راه هستند

وی افزود: در روز یکشنبه نیز بارش پراکنده و وزش باد در سواحل دریای خزر به خاص مناطق شرقی، ارتفاعات البرز، شمال شرق کشور و در بعضی مناطق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان دور از انتظار نیست. ضمن اینکه از آخرهای وقت روز یکشنبه در بعضی مناطق استان های آذربایجان غربی و شرقی زیاد کردن ابر و به تدریج بارش پراکنده انتظار می رود.

مدیرکل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی راجع به آینده نگری اوضاع آب و هوای استان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز توضیح داد و گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز طی فردا و بعد فردا قسمتی ابری به همراه غبار محلی آینده نگری می شود. در بعضی ساعات احتمال زیاد کردن ابر و بارش پراکنده و گاهی وزش باد همراه خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی شرکت هواشناسی از بارش‌های پراکنده طی هفته آینده در زیاد مناطق کشور خبر داد.

واژه های کلیدی: خراسان | استان اردبیل | سیستان و بلوچستان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs